Dabā būt Iedvesmai Ikdiena

LU botāniskais dārzs. Dārzs lielpilsētā.

Pavasaris un jo īpaši maijs Botāniskajā dārzā nav izstāstāms. Jādodas baudīt, smaržot, staigāt, mirkļus tvert klātienē. Un dārza kvartāla esība Lielpilsētā patiesi iepriecina.

Savulaik bieži devos pastaigā uz Botānisko dārzu, bet nu jau kādus gadus šīs pastaigas bija pietrūkušas. Ārzemēs dzīvojošie draugi ir labs pamudinājums atgriezties pie labām tradīcijām. Paldies, Linda! Un līdz citai reizei, Botāniskais!

Ja dabas pastaigās tepat pilsētā gribas doties biežāk, tad gada vai sezonas abonements (to iegādāties var @lubotaniskaisdarzs kasē) būs lieliska izvēle.
Gada abonements – 40 eiro, vasaras sezonas (aprīlis-septembris) – 30 eiro, ziemas sezonas (oktobris-marts) – 20 eiro, mēneša abonements – 10 eiro. Katrs abonements derīgs divām personām (vienai noteikti jābūt uz abonementa norādītajai). Pasākumos ar papildu ieejas maksu gan abonements nedarbojas.


Kā arī ir padomāts par iespēju kādam uzdāvināt brīnišķīgu dāvanu, iegādājoties ielūgumu uz pastaigu (4,90 eiro; tāda arī biļešu cena pieaugušajam). Par cenām var uzzināt http://www.botanika.lu.lv. Darba laiks vasaras sezonā – katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 21:00.

LU Botāniskā dārza CENU LAPA

0 comments on “LU botāniskais dārzs. Dārzs lielpilsētā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: