Dabā būt Iedvesmai Ikdiena

LU botāniskais dārzs. Dārzs lielpilsētā.

Pavasaris un jo īpaši maijs Botāniskajā dārzā nav izstāstāms. Jādodas baudīt, smaržot, staigāt, mirkļus tvert klātienē. Un dārza kvartāla esība Lielpilsētā patiesi iepriecina.

Savulaik bieži devos pastaigā uz Botānisko dārzu, bet nu jau kādus gadus šīs pastaigas bija pietrūkušas. Ārzemēs dzīvojošie draugi ir labs pamudinājums atgriezties pie labām tradīcijām. Paldies, Linda! Un līdz citai reizei, Botāniskais!

Ja dabas pastaigās tepat pilsētā gribas doties biežāk, tad gada vai sezonas abonements (to iegādāties var @lubotaniskaisdarzs kasē) būs lieliska izvēle.
Gada abonements – 40 eiro, vasaras sezonas (aprīlis-septembris) – 30 eiro, ziemas sezonas (oktobris-marts) – 20 eiro, mēneša abonements – 10 eiro. Katrs abonements derīgs divām personām (vienai noteikti jābūt uz abonementa norādītajai). Pasākumos ar papildu ieejas maksu gan abonements nedarbojas.


Kā arī ir padomāts par iespēju kādam uzdāvināt brīnišķīgu dāvanu, iegādājoties ielūgumu uz pastaigu (4,90 eiro; tāda arī biļešu cena pieaugušajam). Par cenām var uzzināt http://www.botanika.lu.lv. Darba laiks vasaras sezonā – katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 21:00.

LU Botāniskā dārza CENU LAPA

%d