Ikdiena Vecākiem un bērniem

Darba lapas un uzdevumi bērniem

JAUNĀKĀS KRĀSOJAMĀS LAPAS!

Ar darba lapu veidošanu esmu uz Tu esmu kopš…. sen, sen. Gadu gaitā tapušas neskaitāmas darba lapas, aktivitāšu un uzdevumu lapas dažādiem radošiem aktivitāšu brīžiem, dienas un diennakts nometnēm, vēlāk – arī mācību stundām, divus gadus strādājot skolā.

Ideja par darba lapu veidošanu, kas ērti lejupielādējamas un uzreiz lietojamas, radās pirms vairākiem gadiem, bet – darbi, projekti un laiks, kas jāatvēl visam citam, šo ideju atlika… Sākoties šim – citādākajam laikam, ar draudzenēm pamanījām vajadzību – vecākus, kuri meklē ar ko nodarbināt savus bērnus, un darīt to jēgpilni. Tā trīs draudzeņu pieredze pedagoģijā, materiālu veidošanā materializējās SOLI PA SOLĪTIM darba lapās. Un šajā laikā arī pašām darba kļuva mazāk, tādēļ vairs nebija vecā labā iemesla “nav laika šai idejai”.

Pašdrukājamas tematiskās darba lapas ar radošiem uzdevumiem bērniem ir lieliska alternatīva laikam, ko citkārt viņi pavadītu kādos pulciņos vai bēbīšu skoliņas nodarbībās! Priecāsimies, ja šie resursi noderēs! Priecāsimies par atsauksmēm!

Mūsu e-veikals ŠEIT un ŠEIT.

%d bloggers like this: