Ikdiena Vecākiem un bērniem

Darba lapas un uzdevumi bērniem

Ar darba lapu veidošanu esmu uz Tu esmu kopš…. sen, sen. Gadu gaitā tapušas neskaitāmas darba lapas, aktivitāšu un uzdevumu lapas dažādiem radošiem aktivitāšu brīžiem, dienas un diennakts nometnēm, vēlāk – arī mācību stundām, divus gadus strādājot skolā.

Ideja par darba lapu veidošanu, kas ērti lejupielādējamas un uzreiz lietojamas, radās pirms vairākiem gadiem, bet – darbi, projekti un laiks, kas jāatvēl visam citam, šo ideju atlika… Sākoties šim – citādākajam laikam, ar draudzenēm pamanījām vajadzību – vecākus, kuri meklē ar ko nodarbināt savus bērnus, un darīt to jēgpilni. Tā trīs draudzeņu pieredze pedagoģijā, materiālu veidošanā materializējās SOLI PA SOLĪTIM darba lapās. Un šajā laikā arī pašām darba kļuva mazāk, tādēļ vairs nebija vecā labā iemesla “nav laika šai idejai”.

Pašdrukājamas tematiskās darba lapas ar radošiem uzdevumiem bērniem ir lieliska alternatīva laikam, ko citkārt viņi pavadītu kādos pulciņos vai bēbīšu skoliņas nodarbībās! Priecāsimies, ja šie resursi noderēs! Priecāsimies par atsauksmēm!

Mūsu e-veikals ŠEIT un ŠEIT.

0 comments on “Darba lapas un uzdevumi bērniem

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: