Advertisements

Ēteriskās eļļas – daba ikdienā

Iepazīt smaržu pasauli un redzēt, cik daba efektīvi palīdz ikdienā ir vairāk nekā ļoti labi! Man ļoti tīk būt dabā. Tā ir mana aizraušanās, nepieciešamība.

Sajūtu dabu ar visām savām maņām. Un esmu aizrāvusies ne vien ar būšanu dabā, bet cenšos ienest dabu arī savā ikdienā, atrast dabu pilsētā! 🌿 Jo daba ikdienā – fitoterapija un zāļu tējas, uzlējumi, tinktūras, aromterapija un ēteriskās eļļas (šobrīd par lielu prieku, par tām vairāk runā arī Latvijā!), kā arī daba uz šķīvja (un mazliet no tās pat izaudzēts pilsētā!) – TAS pilnīgi noteikti IR MANS.

Kad es sāku lietot ēteriskās eļļas (sen, sen!), nezināju par šādu iespēju – uzreiz saņemt visu nepieciešamo daudzpusīgai eļļu lietošanai (starta komplekts). Apzināti kādus gadus atpakaļ savu ikdienas smaržu ceļu (smarža ir mana maņa – ļoti izteikti sajūtu visas smaržas, arī smakas!) sāku ar ēterisko eļļu maisījumiem dažādiem gadījumiem.

Man tik ļoti patīk ceļot, un ceļojumos vienmēr kopā ar mani dodas atbilstošs eļļu maisījums – labai pašsajūtai, iekšējai harmonijai un uzmundrinājumam. Plauktiņā stāv arī slimošanas laikam un imunitātes stiprināšanai paredzētas ēteriskās eļļas. Esmu lietojusi / joprojām lietoju arī ēterisko eļļu smaržas, kas ir ļoti patīkamas un noturīgas.

Vislabāk uzsākt aromterapijas ceļojumu ar starta komplektu! Terapeitisko (tas nozīmē, ka eļļas ir tīras, tajās nav papildus pievienotas apjomu veicinošas vielas, citi ķīmiski piejaukumi, nedabiski emulgatori, kā arī bāzes eļļa, kas palielina tilpumu) ēterisko eļļu ražotājs Young living šādu iespēju dod!

Starta komplektā ietilpst: difūzeris; 12 ēteriskās eļļas – lavanda, citrons, piparmētra, apelsīns, kopaiba (copaiba), vīraks (frankincense) kā tīrās eļļas un seši eļļu maisījumi (Thieves, Purification, R.C., Digize, Panaway un Stress Away); divi Ningxia Red dzērienu paraudziņi; informatīvs buklets par ēteriskajām eļļām, to lietošanu.

Cena starta komplektam (izvēloties Dew drop difūzera veidu) ar piegādi līdz namdurvīm (DPD kurjerserviss) aptuveni 190 eiro. Līdz ar šo pirkumu iegūsi arī pastāvīgā klienta priekšrocības turpmākajiem pirkumiem – vairumtirdzniecības cenu, jeb 24% atlaidi no pamatcenas.

Ja plāno tuvākajos mēnešos iegādāties vairāk ēterisko eļļu vai videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, minerālkosmētiku, tad apsver kopā ar starta komplektu reģistrēties arī programmai “The Essential Rewards Program”. To var izdarīt uzreiz pēc sākuma komplekta izvēles, zemāk papildus izvēloties kādu no piedāvātajiem šīs programmas komplektiem.

Kāpēc? Tas dos iespēju lētāk maksāt par piegādi, iespēju saņemt kādus produktus dāvanā. Nosacījumi? Katru mēnesi iepirkties e-veikalā aptuveni 50 eiro vērtībā? Uz cik ilgu laiku jāreģistrējas? Jebkurā brīdī no šīs programmas var atteikties.

Iegādājies starta komplektu ŠEIT

P.s. Pēc Young living ēterisko eļļu starta komplekta iegādāšanās caur aktīvo saiti (atverot saiti, abos laukumiņos jāparādās vienam konkrētam numuram – ja to neredzi, lūdzu atsūti privātu ziņu – visu noskaidrosim), savā e-pastā saņemsi gan vairāk informācijas latviešu valodā (šobrīd starptautiskajā internetveikalā pieejama angļu, krievu un vēl vairākas valodas, bet ne latviešu), kā arī Tev būs iespēja pievienoties slēgtajai Facebook grupai, lai uzzinātu vairāk praktiskas, ikdienā noderīgas informācijas – ieteikumus, pieredzi; kā arī uzdot neskaidros jautājumus.

P.s.s. Priecājos, ja Tev kaut kas no šīs informācijas noderēja. Ja iegādāsies savu sākuma komplektu, neliels bonuss būs arī man. Savukārt, kad kļūsi par eļļu izzinātāju un lietotāju, pastāstot saviem draugiem, arī tiksi pie kāda patīkama bonusa. Dots pret dotu.

!!! Ja vēlies pasūtīt tikai vienu vai dažas ēteriskās eļļas un nevēlies maksāt pilnu piegādes maksu, pievienojies koppasūtījumam.

P.s.s.s. Par dzīvošanu aizrautībā ar dabu rakstu arī šeit.

Advertisements
%d bloggers like this: