Ēteriskās eļļas – daba ikdienā

Iepazīt smaržu pasauli un redzēt, cik daba efektīvi palīdz ikdienā ir vairāk nekā ļoti labi! Man ļoti tīk būt dabā. Tā ir mana aizraušanās, nepieciešamība.


Sajūtu dabu ar visām savām maņām. Un esmu aizrāvusies ne vien ar būšanu dabā, bet cenšos ienest dabu arī savā ikdienā, atrast dabu pilsētā!

🌿 Jo daba ikdienā – fitoterapija un zāļu tējas, uzlējumi, tinktūras, aromterapija un ēteriskās eļļas (šobrīd par lielu prieku, par tām vairāk runā arī Latvijā!), kā arī daba uz šķīvja (un mazliet no tās pat izaudzēts pilsētā!) – TAS pilnīgi noteikti IR MANS.

Kad es sāku biežāk lietot ēteriskās eļļas (sen, sen!), nezināju par šādu iespēju – uzreiz saņemt visu nepieciešamo daudzpusīgai eļļu lietošanai (ēterisko eļļu izlasi, sauktu arī par starta komplektu). Apzināti kādus gadus atpakaļ savu ikdienas smaržu ceļu (smarža ir mana maņa – ļoti izteikti sajūtu visas smaržas, arī smakas!) sāku ar ēterisko eļļu maisījumiem dažādiem gadījumiem.

Mana pirmā ēterisko eļļu mīlestība bija bērnībā – no dienvidiem vestais eikalipts bija veselības glābējs tik daudzas slimošanas reizes – inhalācijas, dziļas ieelpas. (Jāpiemin, ka tolaik ēteriskās eļļas lietoju ārsta uzraudzībā un tā bija daļa no terapijas, jo organisms nepanesa “smago zāļu artilēriju” un bija jāatveseļojas ar dabas līdzekļiem. Tā bija vienīgā iespējamā terapija manā gadījumā.) Un tā smarža man joprojām viena no mīļākajām! Jo labo, ko daba darīja, nevar aizmirst!

Man tik ļoti patīk ceļot, un ceļojumos vienmēr kopā ar mani dodas atbilstošs eļļu maisījums – labai pašsajūtai, iekšējai harmonijai un uzmundrinājumam. Plauktiņā stāv arī slimošanas laikam un imunitātes stiprināšanai paredzētas ēteriskās eļļas. Lietoju arī ēterisko eļļu smaržas, kas ir ļoti patīkamas un noturīgas.

Vislabāk uzsākt aromterapijas ceļojumu ar 12 ēterisko eļļu izlasi (starta komplekts)! Terapeitisko (tas nozīmē, ka eļļas ir tīras, tajās nav papildus pievienotas apjomu veicinošas vielas, citi ķīmiski piejaukumi, nedabiski emulgatori, kā arī bāzes eļļa, kas palielina tilpumu) ēterisko eļļu ražotājs Young living šādu iespēju dod!

Starta komplektā ietilpst: difūzeris; 12 ēteriskās eļļas – lavanda, citrons, piparmētra, apelsīns, kopaiba (copaiba), vīraks (frankincense) kā tīrās eļļas un seši eļļu maisījumi (Thieves, Purification, R.C., Digize, Panaway un Stress Away); divi Ningxia Red dzērienu paraudziņi; informatīvs buklets par ēteriskajām eļļām, to lietošanu.

Cena starta komplektam (izvēloties Dew drop vai Desert mist difūzera veidu) maksā 171 eiro + piegāde līdz namdurvīm (DPD kurjerserviss) aptuveni 10-15 eiro (atkarībā no dzīvesvietas). Līdz ar šo pirkumu iegūsi arī pastāvīgā klienta priekšrocības turpmākajiem pirkumiem – vairumtirdzniecības cenu, jeb 24% atlaidi no pamatcenas.

Ja plāno tuvākajos mēnešos iegādāties vairāk ēterisko eļļu vai videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, minerālkosmētiku, tad apsver kopā ar starta komplektu reģistrēties arī programmai “The Essential Rewards Program” (ER). To var izdarīt uzreiz pie starta komplekta izvēles – iegūsi lētāku piegādi jau pirmajā sūtījumā.

Kāpēc ER? Tas dos iespēju lētāk maksāt par piegādi, iespēju saņemt kādus produktus dāvanā. Nosacījumi? Katru mēnesi iepirkties e-veikalā aptuveni 65 eiro vērtībā (ieskaitot PVN). Uz cik ilgu laiku jāreģistrējas? Jebkurā brīdī no šīs programmas var atteikties.

Iegādājies starta komplektu ŠEIT

P.s. Pēc Young living ēterisko eļļu starta komplekta iegādāšanās caur aktīvo saiti (atverot saiti, abos laukumiņos jāparādās vienam konkrētam numuram – ja to neredzi, lūdzu atsūti privātu ziņu – visu noskaidrosim), savā e-pastā saņemsi gan vairāk informācijas latviešu valodā (šobrīd starptautiskajā internetveikalā pieejama angļu, krievu un vēl vairākas valodas, bet ne latviešu), kā arī Tev būs iespēja pievienoties slēgtajai Facebook grupai, lai uzzinātu vairāk praktiskas, ikdienā noderīgas informācijas – ieteikumus, pieredzi; kā arī uzdot neskaidros jautājumus. Facebook grupa ir izglītojoša, iedvesmojoša un ar regulāriem ierakstiem par to, kā dzīvot tuvāk dabai, veselīgi un apzināti rūpējoties par sevi un sev mīļajiem.

! Tādēļ tik svarīgs ir numurs, kuru ievadi reģistrējoties, lai Tu nepazustu Young living sistēmā un Tu varētu saņemt visus iepriekšminētos labumus.

P.s.s. Par dzīvošanu aizrautībā ar dabu rakstu arī šeit.