Advertisements
Ceļotava,  Ikdiena

Vai Tu tērē naudu tā, lai tā nāktu Tev par labu?

Uz šo jautājumu, protams, katram jāatrod sava atbilde – tā palīdzēs tālākajā posmā “esmu attiecībās ar naudu”! Es mācos tērēt naudu tā, lai tā patiesi man nāktu par labu. Lai mani pirkumi man vai maniem tuvākajiem nāktu par labu. Lai mani ietaupījumi nākotnē nāktu par labu. Pēdējās nedēļās jo īpaši dzirdami mudinājumi domāt par planētu. Jā, lai mani pirkumi vai iekrājumi nāktu par labu arī Dzīvotnei, kuras daļa es esmu.

Viens no maniem naudas tērēšanas vadmotīviem (prioritāšu noteikšana!) ir ceļošana. Tieši ceļošana tepat Latvijā vai ārzemēs ir bijusi tā, kas iemācījusi daudz vērtīga par naudu. Pirms laika publicēju maz-maz-mazītiņu daļu no pārdomām arī Instagram.

Joprojām, galvenokārt, naudas lietas plānoju uz papīra lapas vai kladītē! Izprintēju tabulas / sadaļu karkasu, bet rakstu un rēķinu papīrā. Man patīk rakstīt ar roku; lietot marķierus, lai izceltu būtisko. Bet, lai ērtāk, paralēli lietoju arī šī brīža situācijai pielāgotu Excel tabulu.

Papildināju esošo Excel failu, lai tas būtu noderīgs arī citiem! Ja vēlies septembra mēneša budžetu plānot detalizēti, lejupielādē Excel tabulu ērtākam plānošanas procesam.

Lai Tev izdodas ikdienā gudri saplānot ienākumus un izdevumus!

Lai arī Tavs ikdienas budžets Tev un Tev tuvajiem nāk par labu!

P.s. Pievienojies slēgtajai Facebook grupai, lai pārrunātu dažādas idejas, kā pelnīt, plānot, tērēt un iekrāt gudrāk!

Advertisements

Vieta Tavām pārdomām un komentāriem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: