Apzinātība Dabā būt Ikdiena

Dabas smaržas valdzina

Iepazīt smaržu pasauli un redzēt, cik daba efektīvi palīdz ikdienā ir vairāk nekā ļoti labi! Man ļoti tīk būt dabā. Tā ir mana aizraušanās, nepieciešamība.

Sajūtu dabu ar visām savām maņām. Un esmu aizrāvusies ne vien ar būšanu dabā, bet cenšos ienest dabu arī savā ikdienā, atrast dabu pilsētā! Jo daba ikdienā – fitoterapija un zāļu tējas, uzlējumi, tinktūras, aromterapija un ēteriskās eļļas, kā arī daba uz šķīvja (un mazliet no tās pat izaudzēts pilsētā!) – TAS pilnīgi noteikti IR MANS.

Apzināti kādus gadus atpakaļ savu ikdienas smaržu ceļu (smarža ir mana maņa – ļoti izteikti sajūtu visas smaržas, arī smakas!) sāku ar ēterisko eļļu maisījumiem dažādiem gadījumiem. Mana pirmā ēterisko eļļu mīlestība bija bērnībā – no dienvidiem vestais eikalipts bija veselības glābējs tik daudzas slimošanas reizes – inhalācijas, dziļas ieelpas. (Jāpiemin, ka tolaik ēteriskās eļļas lietoju ārsta uzraudzībā un tā bija daļa no terapijas, jo organisms nepanesa “smago zāļu artilēriju” un bija jāatveseļojas ar dabas līdzekļiem. Tā bija vienīgā iespējamā terapija manā gadījumā.) Un tā smarža man joprojām viena no mīļākajām! Jo labo, ko daba darīja, nevar aizmirst!

Man tik ļoti patīk ceļot, un ceļojumos vienmēr kopā ar mani dodas atbilstošs eļļu maisījums – labai pašsajūtai, iekšējai harmonijai un uzmundrinājumam. Plauktiņā stāv dažādas mazas pudelītes dažādiem dzīves gadījumiem. Lietoju arī ēterisko eļļu smaržas, kas ir ļoti patīkamas un noturīgas.

Ja Tev ir kādi jautājumi par ēteriskajām eļļām, droši sazinies ar mani. Labprāt palīdzēšu noorientēties.

P.s.s. Par dzīvošanu aizrautībā ar dabu rakstu arī šeit.

1 comment on “Dabas smaržas valdzina

  1. Zandra Castillo

    Those flowers are very beautiful. I love spring it is my favorite time of year.

Comments are closed.

%d bloggers like this: